• Facebook reklama – tai daugybė pasirinkimo galimybių. Awareness yra vieni seniausių ir ilgiausiai Facebook atnaujinimus ištvėrę Facebook reklamos tipai.

  Brand awareness reklama optimizuoja Jūsų reklamos parodymus labiausiai prekės ženklu suinteresuotiems žmonėms.

  Reach – pigiausias būdas pasiekti maksimalų žmonių kiekį. Norite kuo plačiau paskleisti savo reklaminę žinutę? Prašom! Už 5 Eurus reklamą galite parodyti nuo 20 iki 120 tūkst. žmonių.

  Skaityti

 • Kaip vyksta Facebook remarketingas?

  Įprastinio remarketingo reklama kuriame taip pat, kaip ir kitas Facebook reklamas. Tik auditorijos nustatymuose parenkame būtent remarketingo auditoriją.

  Dinaminis remarketingas Facebook’e turi atskirą kampanijos tipą: „Product catalog sales“. Šios kampanijos dėka reklamose bus automatiškai rodomi produktai, kuriuos lankytojas jau yra peržiūrėjęs.

  Skaityti plačiau

 • Kiekvienos reklaminės kampanijos paskirtis – įgyvendinti tam tikrą tikslą. Kuo pigiau, greičiau ir daugiau tikslų įvykdo reklama, tuo ji efektyvesnė. Facebook suteikia galimybę atsiperkamumą įvertinti įvairiausiais rakursais: naujais fanais, gautomis žinutėmis, srautu į tinklapį… arba pardavimais. Nemeluosime – tiek mums, tiek mūsų klientams smagiausia skaičiuoti konversijas, kurių pabaigoje yra € ženklas 🙂

  Skaityti plačiau