Facebook administravimas

 • Komunikacija socialiniame tinkle Facebook ne tik suteikia konkurencinį pranašumą, bet ir sukuria patikimą įvaizdį potencialiems klientams bei kuria tvirtą ryšį su jau esamais. Tai išties galinga įvaizdžio bomba, todėl detonuok ją teisingai!

Skubu?

Kodėl su mumis geriau?

 • Dirbame su tuo kasdien.

  Jokių penkmečio senumo reklamos taktikų ir banalių maketų. Gyvename socialinių tinklų tendencijų bei algoritmų ritmu ir darome tai, kas veikia dabar.

 • Pasiekiame rezultatus.

  Stipri Facebook strategija – tai darnus turinio ir reklamos duetas. Kiekvienam projektui keliame individualius tikslus bei nuosekliai siekiame jų.

 • Kuriame super kokybę.

  Trumpiausias kelias į vartotojo širdį – per gerą dizainą. Mūsų kūrybininkų komanda pasirūpins, kad jame derėtų originalumas, estetika ir aukšta kokybė.

 • Esame atviri.

  Tikslai nerealūs, o priemonės netinkamos? Taip ir pasakysime. Turite pastabų mums? Išsklausysime ir pakeisime esamą situaciją.

Darbų pavyzdžiai

Darbus atlieka

Komanda, kuri idėją pavers realybe.

Sprogti socialinių tinklų turinio sraute – labai svarbi užduotis, kuriai įgyvendinti reikia specialių žinių. Profesionali Facebook komunikacija padės išsiskirti iš konkurentų ir vartotojo sąmonėje palikti neužmirštamą pėdsaką. Reguliarus, unikalus ir tiksliai prekės ženklą atspindintis Facebook turinio kūrimas reikalauja įgudusios dizainerio rankos, kūrybiškos rašytojo minties bei kritiško reklamos specialisto mąstymo – šie gebėjimai retai sutelpa į vieną žmogų. Tau dėl to sukti galvos nereikės: mūsų specialistų komanda pasirūpins kūrybinėmis idėjomis, originaliu ir kokybišku dizainu, įtaigiu tekstu bei nuolatine Facebook puslapio priežiūra. Kokybiškas Facebook administravimas prekės ženklui leis prabilti kliento balsu: sudominti, atsakyti į rūpimus klausimus ir kurti pasitikėjimą. Mums rūpi Tavo verslo sėkmė, todėl pažadame: jokių penkmečio senumo idėjų – tik tai, kas efektyvu dabar!

Top Planai

Arba
Gaukite asmeninį pasiūlymą!