Facebook reklama

 • Patyrusia ranka valdant Facebook reklamos vairą, galima nuplaukti į gausių pardavimų uostą! Ne paslaptis, jog Facebook reklama yra vienas efektyviausių ir pigiausių būdų pasiekti potencialius klientus ar pirkėjus. Tai – platus ir daugeliui dar neatrastas įrankių spektras, leisiantis Facebook paversti pardavimų kanalu.

Skubu?

Kodėl su mumis geriau?

 • Dirbame su tuo kasdien.

  Jokių penkmečio senumo reklamos taktikų ir banalių maketų. Gyvename socialinių tinklų tendencijų bei algoritmų ritmu ir darome tai, kas veikia dabar.

 • Pasiekiame rezultatus.

  Stipri Facebook strategija – tai darnus turinio ir reklamos duetas. Kiekvienam projektui keliame individualius tikslus bei nuosekliai siekiame jų.

 • Kuriame super kokybę.

  Trumpiausias kelias į vartotojo širdį – per gerą dizainą. Mūsų kūrybininkų komanda pasirūpins, kad jame derėtų originalumas, estetika ir aukšta kokybė.

 • Esame atviri.

  Tikslai nerealūs, o priemonės netinkamos? Taip ir pasakysime. Turite pastabų mums? Išsklausysime ir pakeisime esamą situaciją.

Darbų pavyzdžiai

Darbus atlieka

Komanda, kuri idėją pavers realybe.

Efektyvi Facebook reklama reikalauja daug laiko kaštų, žinių ir patirties, todėl geriausia ją patikėti specialistams. Mes įsigiliname į kliento lūkesčius ir kiekvienam projektui keliame individualius tikslus bei nuosekliai jų siekiame, todėl į reklamą investuoti pinigai grįžta su lauktais rezultatais. Mūsų komanda Facebook reklama rūpinasi nuo A iki Ž: tiksliai parenka auditoriją, sukuria kokybišką ir įsimintiną dizainą, parašo įtaigų tekstą, optimizuoja, administruoja ir nuolat stebi reklamos rezultatus. Profesionalaus darbo dėka galutinį kliento „Pirkti ar nepirkti?“ sprendimą pavyks nukreipti teigiama linkme!

Top Planai

Arba
Gaukite asmeninį pasiūlymą!